Serie A’da Lazio Inter’i Zorlar

Serie A’da haftanın maçı kuşkusuz Inter ile Lazio arasında. Liderlik yarışında kendisinden söz ettirmek ve çok da geride kalmamak isteyen Inter kendisini yakalamaya çalışan Lazio ile kozlarını paylaşacak. Kazananın yoluna devam edeceği ancak kaybedenin Şampiyonlar Ligi’ne katılma adına büyük yara alacağı maçın oldukça heyecanlı geçmesi bekleniyor.

Lider Napoli ise Juventus tarafından bir puan farkla takip edilmeye devam ediyor. Napoli’nin evinde Juventus’a kaybetmesi ve ertesinde Fiorentina ile berabere kalması mavi beyazlıları zor bir duruma soktu. Artık Napoli’nin puan kaybetmeye tahammülü yok. Napoli bu hafta düşme hattındaki Crotone ile mücadele edecek.

İlginç bir şekilde Napoli’nin takipçisi Juventus da Crotone’nin takipçisi Hellas Verona ile kozlarını paylaşacak. Napoli’yi bu sezon yenen tek ekip olan Juventus ilk devrenin son haftasında alacağı üç puan ile rakibini en kötü bir puan geriden izlemek istiyor.

Inter – Lazio(Forvetbet’in bu maç için oranı 3,50)

Puan kaybı herkesi üzer

Bu hafta Inter ile Lazio bir anlamda Serie A’da üçüncü sıra için mücadele edecek. Lazio şu an Inter’den 4 puan geride görünse de bu biraz yanıltıcı bir durum. Zira Lazio’nun 5 Kasım’da Udinese ile oynayacağı maç ertelenmişti. Kartallar hem Udinese hem de Inter karşısında galibiyet alırsa puanlarını 42’ye yükseltip puan cetvelinde üçüncü sıraya çıkacaklar. Her iki ekibin de son maçlarına bakınca bir düşüş içinde oldukları görülüyor. Inter, Juventus ile berabere kaldıktan sonra beklemediği iki mağlubiyet aldı. Inter bu kötü gidişata dur demek için Lazio karşısında mutlak galibiyet istiyor. Lazio ise her ne kadar Crotone’yi 4-0 yenmiş olsa da öncesinde bir mağlubiyet ve bir beraberlik aldı. Lazio atakları ortadan yapan ve orta sahaya ağırlık veren bir ekip. Inter’i de en zorlayan kanat yerine orta alandan gelen akınlar. Şayet Lazio ataklarını bollaştırırsa Inter’in işi zor olur. Bu karşılaşmada Lazio’yu zorlayacak ana etken kartlar. Eğer erken bir kırmızı kart görürlerse oyun planlarını değiştirmeleri gerekir ki bu da Torino maçındaki gibi bir hezimete neden olabilir. Inter üç puanı istiyorsa rakibinin hem orta saha direncini kırmalı hem de sert futbola yönlendirmeli. Bunu başaramazsa arka arkaya üçüncü mağlubiyetini alması kaçınılmaz.

Crotone – Napoli (Forvetbet’in bu maç için oranı 1,22)

Zenga’nın işi zor

İtalya’nın gördüğü en iyi kalecilerden biri olan Walter Zenga’nın teknik direktörlük kariyeri pek kaleciliği gibi değil. Şimdi yeni takımı Crotone ile dördüncü maçına çıkacak olan Zenga düşme hattındaki ekip ile iki mağlubiyet ve bir galibiyet aldı. Geçen hafta Lazio’dan dört gol yiyen ekip, bu hafta da lider Napoli’yi ağırlayacak. Napoli ilk devreyi lider tamamlamak için Crotone karşısında galip gelmek zorunda. Crotone her ne kadar 4-3-3 taktiği ile daha iyi bir oyun sergiliyor gibi görünse de zorlu rakipler karşısında bu sezon pek de şansı olmadığı Lazio maçında ortaya çıktı. Bu hafta Crotone’nin en azından bir puan alması için defansı sağlam tutması gerektiği gibi orta saha ile defans arasında da hiçbir kopukluğa izin vermemesi lazım. Napoli’de defans adına Mario Rui’nin kırmızı kart cezalısı olması büyük bir handikap sayılabilirdi ancak ne var ki Crotone forvetleri bu sezon Napoli defansını pek de zorlayacak bir yapıda değil. Şayet Cronte hem taktiksel hem de oyun anlamında büyük bir değişikliğe gitmezse bu maçtan bir puan alması bile oldukça zor.

Hellas Verona – Juventus (Forvetbet’in bu maç için oranı 1,22)

Juventus liderlik için oynuyor

Juventus Aralık ayının başından beri ligde istediği sonuçları alıyor. Her ne kadar Inter ile berabere kalmış olsalar da Napoli’yi yenmeleri büyük bir başarıydı. Şimdi Napoli’yi geçmek için fırsat kollayan Juventus düşme potasındaki Hellas Verona’ya konuk olacak. Juventus bu hafta ilk 45 dakikayı önde kapatır. Maçı da farklı kazanmak için baskılı oyununu sürdürür. Hellas Verona her ne kadar iki hafta önce Milan’ı yenmiş olsa da pek de Juventus’u yenebilecek güçte değil. Juventus bu hafta da Higuain’i besleyecek pozisyonlar yaratarak galibiyete gidecektir. Juventus’un tek sorunu haftaya lig arasından önceki son maça da çıkmak istemeyen kimi oyuncuların kart görmesi olabilir. Ne var ki Massimiliano Allegri oyuncularını bu konuda sert bir biçimde uyaracaktır.

Betsbahis Serie A için, sizin için en iyi oranları Forvetbet sitesinde buldu.

200TL 'ye kadar %100 bonus
Oyna